06.11.2019

Ekonomist Dergisi, Yılın İş İnsanları Ödül Töreni düzenlendi.


Ekonomist Dergisi tarafından her yıl düzenlenen “Yılın İş İnsanları Ödül Töreni”nin 28’incisi, Halavet Gıda Tic. A.Ş.’nin destek sponsorluğunda gerçekleştirildi.

Bu yıl 28’incisi düzenlenen Ekonomist Dergisi ’Yılın İş İnsanları’ araştırması ödül töreni İstanbul’da sahiplerini buldu. 3 bin kişilik büyük jüri tarafından gerçekleştirilen araştırma kapsamında adaylar performanslarına göre belirlenirken bu yılki oylama için 700’ün üzerinde başvuru alındığı bildirildi. 2018’de ekonomide öne çıkan yılın iş insanı Ali Koç, Yılın global Türk profesyoneli Onur Genç, yılın sivil toplum önderi Erol Bilecik, yılın global Türk girişimcisi Attila Doğudan, yılın kadın girişimcisi Demet Mutlu, yılın profesyoneli Adnan Bali, yılın Bürokratı Arda Ermut ve yılın erkek girişimcisi Sidar Şahin’e ödülleri takdim edildi.

Halavet Gıda CEO’su Murat GÖÇ: “Ekonomist’ Dergisinin bu yıl 28.si düzenlenen ve Halavet Gıda’nın da sponsorları arasında yer aldığı Yılın İş İnsanları Ödül Töreni’ne katkı sağlamaktan dolayı çok mutluyuz. İskete grup bünyesinde bulunan Halavet gıda global pazarda 60’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmekte ve önümüzdeki birkaç yıl içinde dünyada bilinen en büyük kollajen markası olmayı hedeflemektedir.

Halavet Gıda olarak katkı sağlamaktan dolayı büyük bir gurur duyduğumuz Yılın İş İnsanları Ödül Törenine emeği geçen tüm kurum ve kişilere teşekkür ediyoruz” dedi.

For the latest news about us

SAVE EMAIL ADDRESS